top of page

Dny zdraví

V rámci akcí, které pořádají firmy pro své zaměstnance, připravujeme efektivní programy, které jsou velmi oblíbenou náplní

V rámci akcí, které pořádají firmy pro své zaměstnance, připravujeme efektivní programy, které jsou velmi oblíbenou náplní. Dle požadavků klienta (délka trvání akce, počet zaměstnanců, sledovaný cíl akce apod.) připravíme program na míru, čímž vzniknou zajímavě sestavené dny, které jsou akční, přínosné a zároveň zábavné.


Nabízíme kombinaci workshopů, individuální terapie a skupinového cvičení. Každý zaměstnanec má specifické problematické partie dle pracovního zařazení, jinak bude například vypadat stav operátora ve výrobě, jinak pracovníka v administrativě. Dle těchto kritérií vytvoříme konkrétní plán krok za krokem, jak s těmito skupinami efektivně pracovat a předat jim, co je pro ně v rámci péče o pohybový aparát zásadní. Cílem je edukace každého zaměstnance, předání zejména praktických dovedností, naučení správných pohybových návyků, které je do budoucna ochrání při výkonu povolání.

REFERENCE

%C5%A0KODA_ELECTRIC_logo_edited.png
GRAMMER%20logo_edited.png
faurecia-vector-logo_edited.png
magna-logo_edited.png
Arcadis-Logo_edited.png
ADIENT%20logo_edited.png
Borgers_CS_edited.png
pierburg-vector-logo_edited.png
JTEKT%2520logo_edited_edited.png
AISAN_edited.png
EISSMANN%20logo_edited.png
Kopie 4e434e21d8414666afd64af1e559ce82.jpg

Připravíme Vám nabídku na míru.

Napište nám

Děkujeme za zprávu!

bottom of page