top of page

Cvičení na doma: REDCORD Mini

Redcord Mini je malý, jednoduchý a snadno ovladatelný aparát, který Vám umožní být aktivní kdekoliv.

Redcord Mini je malý, jednoduchý a snadno ovladatelný aparát, který Vám umožní být aktivní kdekoliv.

Má nízkou hmotnost a je lehce přenosný. Můžete ho využít prakticky kdekoliv - doma, venku na zahradě, v práci, na hřišti, případně i na cestách.


Redcord Mini je určený pro všechny klienty, kteří si chtějí udržet kondici, frekvenci a kvalitu cvičení během dovolené nebo na pracovních cestách. Lze ho tedy využít na překlenutí doby mezi léčebnými terapiemi a je ideální také pro klienty, kteří po absolvování individuálních terapií ve cvičení chtějí pokračovat doma.


Redcord Mini lze jednoduše připevnit do dveří pomocí úchytů, upevnit do stropu ve vašem bytě, přehodit přes trám nebo větev stromu.


Našim klientům nabízíme možnost si Redcord Mini zapůjčit a nebo zakoupit na doporučení fyzioterapeuta po absolvování individuální terapie.   


S Redcordem Mini si odnášíte individuální cvičební plán, který vám vytvoří fyzioterapeut na základě

individuální terapie a Neurac testu. Absolvujete instruktáž manipulace s Redcordem mini a také zacvičení individuálního plánu. Po 4 týdnech cvičení v Redcordu Mini následuje tzv. Retest a úprava individuálniho cvičebního plánu dle potřeby - změna cviků či dávkování zátěže.


S Redcordem Mini máte možnost si zpestřit svuj tréninkový plán, udržet si dosavadní dosažené výsledky a cvičit v pohodlí domova nebo přírody.


Cena zapůjčení: Zapůjčení RedCord Mini na 30 dní s cvičebním plánem ............................. 700 Kč

Galerie

bottom of page