top of page

RECEPČNÍ / ASISTENT/KA MARKETINGU

Do týmu QMI aktuálně hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici RECEPČNÍ / ASISTENT/KA MARKETINGU

Náplň práce:

Zodpovědnost za plynulý chod recepce; zvládání běžné agendy recepční

(vyřizování rezervací, přijímání plateb a správa pokladny, vyřizování

telefonátů apod.); administrativní činnost; podílení se na propagačních

projektech..

NABÍZÍME:

• flexibilní pracovní dobu (5 dní v týdnu dle objednávek klientů,

nejčastěji v časech 7:00 - 19:00 hod, v pátek 7:00 -15:00);

• práci v přátelském kolektivu;

• příjemné a klidné pracovní prostředí v nové moderní ordinaci v centru Plzně (Avalon Business Center);

• odpovídající finanční ohodnocení s bonusy;

• možnost pracovního i osobního růstu;

• práci na zkrácený/flexibilní nebo plný úvazek;

• vhodné i pro OZP.

POŽADUJEME:

• příjemné vystupování;

• pečlivost a samostatnost;

• velmi dobré komunikační schopnosti;

• znalost práce na PC (základy Word, Excel, sociální sítě Facebook a Instagram…)

Zaujala Vás tato pozice?

Napište nám

bottom of page